Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 мая 2019 г. 10:54  



Видавництво Жупанського


новичок

Ссылка на сообщение 13 мая 2019 г. 21:10  

цитата

Новинка від КСД:

"Хто боїться смерті" Ннеді Окорафор.


Це ті, що фантастику не видають?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 мая 2019 г. 21:17  
Genie Ні, це ті, хто видає Кінга, Сапковського, Гобб, Ротфусса, Кларка, Азімова, а також чимало збірок та олдскульних авторів типу Абрахама Мерріта. ;-)


миродержец

Ссылка на сообщение 13 мая 2019 г. 22:51  
Genie не знаю, видають чи не видають.
Але я вже Окорафор собі купив.?
–––
і маєш запас води і навіть напас про запас
аби догребти туди де вже починається джаз


магистр

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 10:36  
Vladimir Puziy, але, направду, є і інша сторона медалі — досить багато речей недовидають, а зупиняються на першому томі. При всіх плюсах, є багато мінусів.
–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 11:48  
MarcusProbus А я хіба писав, що вони ідеальні? :) Тільки про те, що фантастику таки видають.

А щодо недовиданих циклів — історія така ж, як в Росії чи Польщі: погано продавався попередній том, вирішили, що продовжувати нерентабельно.


магистр

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 12:11  
Vladimir Puziy,видають — тут питань немає. Жодних. :-)

Тільки ось з усіх українських видавництв вони чи не перші з тих хто кидає видання продовжень. Імідж така штука — здобути важко, а втрати легко.

Ситуація така, що історія попередніх видань циклів не вселяє довіри до купівлі початку нових циклів. Замкнуте коло, їй-богу.
–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 12:58  

цитата MarcusProbus

Тільки ось з усіх українських видавництв вони чи не перші з тих хто кидає видання продовжень.


Додамо: вони одні з небагатьох, хто взагалі береться за довгі цикли із неочевидними ринковими перспективами. Кінга, Сапковського, "Дюну", Аберкромбі, Гобб вони поки не збираються кидати. Але -- так, кілька циклів у них просіло в продажу, передусім -- "стара добра класика", яку вони з якогось дива вирішили видавати. Як на мене, зараз ані Азімов, ані Кларк, ані Гаррісон не зайдуть так, як заходили колись: вторинний ринок забитий російськомовними виданнями, для частини аудиторії цього достатньо, ще частина просто не читатиме такий олдскул, -- і ті, хто лишається, просто не викуповують достатню кількість примірників.

Але за обсягами виданої в Україні фантастики КСД, як не крути, теж на перших позиціях -- і за кількістю назв (тільки Кінга одного порахуйте), і, безперечно, за накладами.


магистр

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 13:38  
Vladimir Puziy, Кінг — це окрема історія. Я не знаю, що потрібно зробити, щоб він провалився у продажу? Потрібно, мабуть, дуже постаратися :)

Стосовно Аберкромбі та Гобб — там не все так однозначно і в світлих тонах, як може виглядати.

Не провал "Дюни" (до речі, це теж класика фантастики) у її шикарному оформленні. Видали б звичайне видання — ще не відомо щоби було в результаті. Порівняємо згодом продажі "Дюни" із продажами продовження ("Месії Дюни"). Далеко не факт, що продовження переплюне початок.

Тому, можна стверджувати, що і старі речі (назвемо їх так), у сучасному виданні, будуть гарно продаватися.

Стосовно Гаррісона: ну там же реальний промах у видавництва ??? "Вивалити" на ринок величезний тираж в надії, що він продасться за короткий проміжок часу, а потім говорити про погані його продажі і безперспективність видання продовження. Нічого дивного не помічаєте? (без жодних претензій до Вас особисто)

Стосовно позицій і тиражів: заберіть Кінга (якого умовно відносимо до фантастики) і що отримаємо?

P.S. За Сапковського окреме "Дякую!" ;-)
–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.


миродержец

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 13:59  
https://fantlab.ru/edition250141 — я смотрю, это издание не вызвало ажиотажа8:-0 .
–––
я отношу себя к образованным и интеллектуальным, но они постоянно приносят меня обратно


магистр

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 14:25  
Veronika, в коментарях до видання чітко прослідковується причина такого прохолодного сприйняття видання 8-)
–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 14:31  

цитата MarcusProbus

Стосовно Аберкромбі та Гобб — там не все так однозначно і в світлих тонах, як може виглядати.


А звідки такі висновки? Друга Гобб уже в перекладі.

цитата MarcusProbus

Стосовно позицій і тиражів: заберіть Кінга (якого умовно відносимо до фантастики) і що отримаємо?


Даруйте, але з якого дива Кінг до фантастики належить відносно? Набагато простіше перерахувати його романи, в яких фантастики немає взагалі.

А лишаються Сапковський, Гобб, Ротфусс, Окорафор, Новік, Азімов, Кларк, Гаррісон, Пол, Герберт, Ренсом Ріґґз, Сафон, Кідрук, Корній, Ніффенеґґер, купа антологій (як українською, так і російською), перевидання призабутої класики типу Мерріта (російською, еге ж). І ще ж я напевно про когось та забув.


магистр

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 15:17  
Vladimir Puziy, ось сиджу і мрію, коли Кінга почнуть видавати у фантастичних серіях (будь-яких), ага :-)

Яка частина з перелічених прізвищ дійсно відноситься до фантастики та фентезі? І як це відміняє той факт, що вагома кількість циклів банально "дропнута"?

Ви мене хочете переконати, що вагома лінійка прізвищ повинна якось вплинути на моє бачення ситуації? Дякую, але можете цим не займатися. Мене, як покупця, який придбав вагому кількість книжок, що були початком серій, і який не отримав продовження, це якось мало хвилює.

Маємо той результат, який маємо: особисто у мене, довіра до КСД досить низька. І, вибачте, жоден виданий Кінг (якого я не читаю), жодні антології і т.д. не міняють суті проблеми.

P.S. До речі, серед перелічених прізвищ є автори продовження творів яких ми не маємо. Ogólnie.

P.P.S. Видання Мерітта замінив на інше 8-)
–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 15:43  
MarcusProbus У мене таке враження, що ми говоримо про різні речі. Мій пост був про те, що КСД: 1) видає фантастику; 2) за кількістю позицій та накладів є одним з лідерів в Україні.

Ви маєте до них недовіру через те, що низка серій не видана до кінця. Ок, цілком обґрунтована і зрозуміла позиція. Навіщо мені вас переконувати її змінити?


магистр

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 16:24  
Vladimir Puziy, наші позиції не взаємовиключають одна одну. На цьому і зупинимось :beer:
–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 14 мая 2019 г. 16:28  
:beer:


магистр

Ссылка на сообщение 15 мая 2019 г. 10:02  

цитата Veronika

я смотрю, это издание не вызвало ажиотажа
А с чего такие выводы, ведь продажи по сути только начались в этом квартале?)


магистр

Ссылка на сообщение 16 мая 2019 г. 17:03  
Очікується на початку червня. Видавництво — Nebo BookLab Publishing.

–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 17 мая 2019 г. 18:23  
Вже приїхала з типографії. Незабаром буде у продажу, а 1-2 червня в Києві можна буде поставити на ній автограф автора на Комік-коні.



магистр

Ссылка на сообщение 18 мая 2019 г. 17:54  
Чудова новина!
–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.
Страницы: 123...8586878889...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх