Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 25 июля 2012 г. 12:01  
Данная тема создана для обсуждения издательств, выпускающих фантастику на украинском языке, а также обсуждения украиноязычной фантастической периодики.
Тема двуязычная — допустимы сообщения, как на русском, так и на украинском языках.


философ

Ссылка на сообщение 26 июля 2012 г. 23:52  
Знаю по суті тільки одне видавництво — А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. Випускають мало, зате якісно як... Чого лиш один Гаррі Поттер вартий... Папір, переклад... Кумедно, але напевно тільки тому що там не багато перекладачів серійні книги перекладають одні й ті ж люди (мимохідь одразу ж згадуються російськомовні "Хроніки Амбера", як же ж мене бісило, що в кожній наступній книжці в герпоїв імена змінюються...:-))
Ще он пригадалось видавництво "Зелений пес". Вони "Гуситську трилогію" Сапковського видали. Теж файне видання (хоч сама книжка як на мене слабенька).
Ну а так, більше й не згадаю... Сучукрліт не люблю, а закордонні рідко видаються...


магистр

Ссылка на сообщение 27 июля 2012 г. 11:42  

цитата Shybzd

Знаю по суті тільки одне видавництво

А ще є Астролябія з чудовими виданнями творів Толкіна, Видавництво Старого Лева з виданнями дитячих творів, таких як Повітряний замок та Різдвяна історія, Теза з творами Корнелії Функе, КССД с Кінгом, Навчальна книга — Богдан з творами Рея Бредбері. Видань мало, але вони є.
Нажаль, українські реалії сприяють видавництву дитячих книжок, з дорослою ФиФ значно складніше.


философ

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 01:47  
Основні україномовні видавництва фантастики:

- А-ба-ба-га-ла-ма-га (Київ) — дитяче фентезі
- Астролябія (Львів) — Дж.Р.Р. Толкін
- Видавництво Старого Лева (Львів) — дитяче фентезі, містика і гумористична
- Видавництво Жупанського (Київ) — інтелектуальна проза, альтернатива (Нобелівські лауреати і под.)
- Грані-Т (Київ) — дитяча, підліткова
- Зелений пес (Київ) — видавали раніше, перекладна й українська
- Кальварія (Львів) — небагато
- Кий (Київ) — видавали раніше
- Клуб Сімейного Дозвілля (Харків) — відомі українські автори і зарубіжні бестселери (С. Кінг)
- Країна Мрій (Київ) — зарубіжне "жіноче" фентезі (С. Коллінз, С. Маєр), дитяча
- Махаон-Україна (Київ) — зарубіжна дитяча і підліткова фантастика, Марк Леві
- Навчальна книга — Богдан (Тернопіль) — дитяча, зарубіжна класика, зарубіжне фентезі, українські автори в т.ч. початківці
- Ранок (Харків) — дитяча і підліткова (К. Паоліні)
- Смарагд (Луцьк) — молоді українські автори, у т.ч. фантасти (альманах "Нова проза")
- Теза (Вінниця) — українські автори, дитяча і підліткова
- Український письменник (Київ) — небагато
- Факт (Київ) — українська
- Фоліо (Харків) — зазначає, що фантастику не видає, тим не менше у деякі серії потрапляють фантастичні книги (переважно класика, інтелектуальна проза і містика)
- Ярославів Вал (Київ) — зрідка

Період СРСР:

- Дніпро (Київ)
- Каменяр (Львів)
- Молодь (Київ)
- Радянський письменник (Київ)

UPD:

Періодика (існують зараз):

- УФО (Український Фантастичний Оглядач) (Львів) — українські автори, раз на квартал, журнал
- Мантикора (Івано-Франківськ) — українські автори, альманах, раз на рік?
- Нова проза (Луцьк) — українські автори, іноді фантастика (виходила окрема збірка "Нова фантастична проза")
- Позапростір (Луцьк?) — українські автори, альманах
- Всесвіт (Київ) — перекладна література, іноді буває фантастика, журнал
- Дніпро (Київ) — українські автори, переважно мейнстрім, але іноді буває фантастика, журнал


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 01:59  
Demetrios А "Зелений пес"? ;)


философ

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 02:15  
Зараз же вони не видають майже нічого, але слід додати, так.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 02:23  
Demetrios Так, іноді щось підліткове + перевидають Капранових. Але Капранови якраз за жанром цілком дотичні до нашої теми. ;)


авторитет

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 10:09  
Demetrios, а "Дніпро" ж то не лише СРСР, якщо вже у "Всесвіті" іноді буває фантастика


философ

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 14:20  
Я мав на увазі видавництво, а не журнал) А журнал дійсно варто додати.

Нині ж в-во "Дніпро" ледь існує і практично нічого не видає. Останні їхні видання, що були помітними, це двотомник оповідань Едгара По (2001 рік) і "Дон Кіхон" кінця 1990-х, який вони потім кілька разів перевидали.


миротворец

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 14:28  

цитата Demetrios

Основні україномовні видавництва фантастики:

Вы забыли киевское издательство "Факт".
Нужно ещё добавить, что фантастика в Украине выходит и в неспециализированных на ней издательствах и сериях.
Могу порекомендовать серию того же "Факта": "Exceptis excipiendis".


философ

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 22:58  
"Факт" вже не працює, або щось біля того, тому й забув за нього.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 28 июля 2012 г. 23:04  
До речі, напівоффтопом: якщо "Факт" не працює, чи знає хтось, як там із другим виданням ПСС Стуса? В принципі, у мене перше є, але друге обіцяли повніше, три томи я встиг вхопити.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 22 сентября 2012 г. 23:44  
Ледве не забув. У Львові представниця "Астролябії" сказала, що готують тритомне видання "Володаря", певно, ілюстроване, на кшталт нового "Хоббіта". А там, можливо, дійде до "Історії Середзем'я", хоча тут вона не була певна.


миродержец

Ссылка на сообщение 23 сентября 2012 г. 00:21  

цитата Vladimir Puziy

готують тритомне видання "Володаря", певно, ілюстроване,
О-о-о!!! Если будет иллюстрировано так же хорошо, как этот "Гобіт" http://fantlab.ru/edition83585 — надо брать!
–––
я отношу себя к образованным и интеллектуальным, но они постоянно приносят меня обратно


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 23 сентября 2012 г. 00:22  
Если будут -- то лучше. У меня есть оригинальный трехтомник, видел польский его вариант -- оба


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 28 сентября 2012 г. 12:00  
І ще одне згадав: уже вийшов новий Рушді, російською ще немає, дитяча казка: http://fantlab.ru/edition92795


миродержец

Ссылка на сообщение 1 октября 2012 г. 00:29  
http://fantlab.ru/work279148 — роман Ди Би Си Пьера перевели на украинский, http://book-ye.com.ua/prezentatsiya-perek... . А русского перевода ещё нет8:-0.
–––
я отношу себя к образованным и интеллектуальным, но они постоянно приносят меня обратно


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 1 октября 2012 г. 00:34  
Более того, Ди Би Си Пьер был приглашён на Львовский форум одним из главных гостей.

А в Киев на Книжный арсенал на следующей неделе приезжает Алессандро Барикко.


миродержец

Ссылка на сообщение 1 октября 2012 г. 01:00  

цитата Vladimir Puziy

А в Киев на Книжный арсенал на следующей неделе приезжает Алессандро Барикко.
Эх, лучше бы он в Харьков приехал, у меня 4 книжки без автографа:-(((.
–––
я отношу себя к образованным и интеллектуальным, но они постоянно приносят меня обратно


активист

Ссылка на сообщение 1 октября 2012 г. 16:13  
Доброго дня, хотіла поцікавитися, а УФО взагалі нормальний в плані якості фантастики, якщо, наприклад, порівнювати з російським Если? Я розумію, що порівняння, напевне, не зовсім рівноцінне, просто іншого нічого з фантастики не передплачувала.. І чи виходить регулярно. Бо є такі журнали, що через півроку з моменту виходу отримуєш..
Наразі передплачую Всесвіт та Дніпро, але там зовсім мало цього жанру.
Страницы: 123...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх