Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 7 марта 2021 г. 02:03  
КСД обещает новинки в конце марта:


–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 7 марта 2021 г. 02:48  
А от і обкладинка. Редактура останніх розділів — і далі коректура та типографія.



авторитет

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 16:35  
Люди якісь легенди розказують про "Небо зі сталі" по 400 грн, я би вже і за 600 взяла, але де вони це бачать? На сайті видавництва нема навіть у "готуються до друку".


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 16:53  
penelope Гадаю, варто почекати передзамовлення. Насправді могли внести на сайт, не узгодивши ціну (хоча я не здивуюся і чотирьомстам). Передзамовлення в будь-якому випадку буде зі знижкою.


магистр

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 17:37  

цитата Vladimir Puziy

Гадаю, варто почекати передзамовлення. Насправді могли внести на сайт, не узгодивши ціну (хоча я не здивуюся і чотирьомстам). Передзамовлення в будь-якому випадку буде зі знижкою.
І взагалі потім в інтернет крамницях (Є, Книгінг, Буква) можна буде купити дешевше, аніж в інтернет крамниці РМ. Безпосередньо у РМ частіш за все вигідно купляти лише за передзамовленням.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 17:46  

цитата Ksavier

Безпосередньо у РМ частіш за все вигідно купляти лише за передзамовленням.


Ну і з точки зору підтримки видавництва -- теж: тоді вони отримують кошти одразу, а не через надцять місяців, бо мережі часто затримують виплати.


магистр

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 18:05  

цитата Vladimir Puziy

тоді вони отримують кошти одразу, а не через надцять місяців, бо мережі часто затримують виплати.
Однозначно! Підтримувати треба!


магистр

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 19:28  

цитата penelope

Люди якісь легенди розказують про "Небо зі сталі" по 400 грн, я би вже і за 600 взяла, але де вони це бачать? На сайті видавництва нема навіть у "готуються до друку".
бачив на Гренці передзамовлення: https://grenka.ua/383791/opovistki-z-meek...


новичок

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 20:26  
Буквально вчера висело за 400, сейчас предзаказ за 320
https://ridna-mova.com/opovistki-z-meekxa...


авторитет

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 21:27  

цитата sundering

уквально вчера висело за 400, сейчас предзаказ за 320

Как же мне не показало? По вашей ссылке все получилось, спасибо!


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 15 марта 2021 г. 22:52  

цитата penelope

Как же мне не показало? По вашей ссылке все получилось, спасибо!

Пока не появится "Передзамовлення" вдобавок к "У друці" над обложкой, они и пугают на 20% большей ценой, по-моему.


новичок

Ссылка на сообщение 16 марта 2021 г. 02:12  

цитата Vladimir Puziy

Ну і з точки зору підтримки видавництва -- теж: тоді вони отримують кошти одразу, а не через надцять місяців, бо мережі часто затримують виплати.

Шкода що в них доставки Укрпоштою немає. Підтримувати їх, оплачуючи трошки менше за доставку було б набагато приємніше)


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 16 марта 2021 г. 02:32  
На жаль, я не знаю, як працює їхній відділ доставки. :( Але от зараз глянув на сайт: доставка від 800 гр. безкоштовна...

Ну і трошки найсвіжіших хороших новин: щойно отримав підписану угоду на 4 том "Меекхану" і на новий шикарний цикл авторки, яку в нас уже трохи знають. Невдовзі чекайте на анонси! :cool!:


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 30 марта 2021 г. 18:56  
А "КМ-Букс" перестали видавати "Земномор'я" Ле Гуїн через те, що перші дві книжки ніхто не купував? І нічого вже з цим не зробиш?
Моя здогадка заснована на тому, що "Гробниці Атуану", що мені щойно продали, датовані 2017-м. В когось є достовірніші дані щодо цього?
UPD. Здається, продублював питання з далекої 69-ої сторінки, але, може, хтось відтоді став обізнанішим?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 30 марта 2021 г. 18:57  
V-a-s-u-a Начебто там була якась історія з тим, що перекладач надто вільно трактував авторський задум, про це стало відомо Ле Гуїн... -- ну і от.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 30 марта 2021 г. 19:10  
Vladimir Puziy, ого!
Звучить, хоч і трохи бентежно, але дуже цікаво. І що, про це не кричали на всіх каналах? Не знаходжу в мережі ніяких згадок.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 30 марта 2021 г. 19:16  
V-a-s-u-a Спитайте в Богдана Стасюка, він має знати більше, бо точно брав участь у обговоренні. 8:-0 Я просто зараз температурю і можу в фактах налажати.


миродержец

Ссылка на сообщение 30 марта 2021 г. 21:58  

цитата V-a-s-u-a

А "КМ-Букс" перестали видавати "Земномор'я" Ле Гуїн через те, що перші дві книжки ніхто не купував?

Так, була офіційна (здається) заява.
–––
Больше я от него ничего не мог добиться: он вообще не любит метафизических прений.


активист

Ссылка на сообщение 30 марта 2021 г. 23:15  
Скажіть будь ласка, чи відомо, "КМ-Букс", планує видання 4-го тому "Пісні льоду і полум'я" у новій обкладинці?


философ

Ссылка на сообщение 6 апреля 2021 г. 13:53  
В передачі про Лема на радіо почув від Vladimir Puziy що українською вже перекладають Теда Чана. Подробиць розкривати не прошу, просто підтвердіть шановному товариству цю радісну звістку )
Страницы: 123...102103104105106...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх