Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


авторитет

Ссылка на сообщение 24 мая 2021 г. 14:43  
Так зрозуміло ж, що "Зона" це відсилання до найпопулярнішої зоні в фантастиці.
До чорнобильської.
Адже теж пост-апокаліпсис.
–––
Чтение книг - опасная вещь, но полезная, как динамит.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 26 мая 2021 г. 09:13  
Новинки фантастики от "КСД":



Ну и просто напомню про сборники отечественных авторов (первый — в типографии, второй — в продаже):

–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 29 мая 2021 г. 09:44  

цитата Ivan_dp

Скажіть будь ласка, чи відомо, "КМ-Букс", планує видання 4-го тому "Пісні льоду і полум'я" у новій обкладинці?


Это про это?:


За кілька місяців має вийти перевидання 4 і 5 книг "Гри престолів" з новими обкладинками.
Анонс поки неофіційний.
https://t.me/wobua/2208
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


миротворец

Ссылка на сообщение 29 мая 2021 г. 10:21  
consigliere Нет, это про серию в верхнем ряду.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 29 мая 2021 г. 13:00  
genka78 , ну так если я правильно понял, кинообложку уберут, а картинки зверюшек вставят.
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 29 мая 2021 г. 13:58  

цитата consigliere

ну так если я правильно понял, кинообложку уберут, а картинки зверюшек вставят.


И формат будет больше, а обложка -- картонная, а не интегральная. ;) Ну и цена, соответственно.


миротворец

Ссылка на сообщение 29 мая 2021 г. 15:35  

цитата Vladimir Puziy

И формат будет больше, а обложка -- картонная, а не интегральная. ;) Ну и цена, соответственно.
и бумага другая.


миродержец

Ссылка на сообщение 7 июня 2021 г. 15:35  


Видавництво "Лаурус" оголосило передпродаж першої частини моєї антології "Крім "Кобзаря"" (див. зміст на Фантлабі). Це, звісно, не видання, профільне для сайту, але яка ж українська література без фантастики, тим більш романтична? Тож тут є і фантастичні балади, і фантастичні повісті, а в другій частині (що вийде трохи пізніше) — й історико-міфологічні поеми, які не передруковувалися понад століття.

Анотація:
«Українська література XIX століття була значно дивнішою і різноманітнішою, ніж можна подумати, переглядаючи шкільні й університетські програми. В антології Михайла Назаренка зібрано півтори сотні текстів, переважно маловідомих або й зовсім не відомих сучасному читачеві. Деякі не передруковувались уже півтора століття. Це не обов’язково “найбільш значущі” чи “найбільш впливові” твори – але передовсім цікаві сьогодні. Від “Пісні Чорноморського війська” Антона Головатого до “Не пора” Івана Франка пролягає шлях нашої культури від “Малоросії” до “України”, непрямий, непевний, непередбачуваний.
До антології також увійшли есе про кожного з сорока восьми авторів: чому вони писали саме так і саме про це? Чому одних забули, а інших пам’ятають за геть не найкращими творами?
До першої частини ввійшли тексти авторів, що дебютували в 1790–1840-х роках. Це Котляревський, “котляревщина” і романтики, які намагалися її подолати, витворивши нове минуле й нове майбутнє України».

Ті, хто зараз (до 15 червня) придбають першу частину зі знижкою, отримають також промокод на знижку до другої.
–––
Больше я от него ничего не мог добиться: он вообще не любит метафизических прений.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 8 июня 2021 г. 00:20  
Предзаказ от издательства "Рідна мова" на "Сеятеля ветра" Коссаковской
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


миродержец

Ссылка на сообщение 12 июня 2021 г. 15:58  
Астролябия допечатала тираж "Хоббита"
https://astrolabium.com.ua/gobit_abo_tudy...«Gobіt»_vzhe_v_prodazhu_&utm_content=860527569

А "Падение Гондолина" зачем-то по двум ценам выставили,
https://astrolabium.com.ua/peredzamovlenn...
и
https://astrolabium.com.ua/zagybel_gondol...
юмористы, короче.
–––
я отношу себя к образованным и интеллектуальным, но они постоянно приносят меня обратно


активист

Ссылка на сообщение 12 июня 2021 г. 16:14  

цитата

Астролябия допечатала тираж "Хоббита"

А какое качество печати, кто-то знает?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 12 июня 2021 г. 16:34  

цитата Veronika

зачем-то по двум ценам

Меньшая цена — это предзаказ. Поскольку авансирование, всегда дешевле. То есть, или за 270, но сейчас, остатки первого тиража, или за 202, но после 30-го, вероятно, доптираж.
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


миродержец

Ссылка на сообщение 12 июня 2021 г. 17:59  

цитата consigliere

То есть, или за 270, но сейчас, остатки первого тиража
consigliere , сейчас только будет именно первый тираж, эта книга только-только выходит. О доптиражах "Падения Гондолина" речь ещё не идёт.

цитата anna2508

А какое качество печати, кто-то знает?
Про доптираж ничего не могу сказать, а 10 лет назад эта книга была качественная.
–––
я отношу себя к образованным и интеллектуальным, но они постоянно приносят меня обратно


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 12 июня 2021 г. 18:13  

цитата Veronika

будет именно первый тираж

Значит, 202 по предоплате (предзаказ), 270 — оплата по факту получения.
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


философ

Ссылка на сообщение 18 июня 2021 г. 11:03  

цитата anna2508

А какое качество печати, кто-то знает?

В цьому видавництві в принципі з якістю все ок, так що можете не переживати


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 18 июня 2021 г. 13:12  
anna2508 Голова видавництва в приватній розмові казав мені, що вони там ще й по тексту різні дрібні блохи повиловлювали. ;)


активист

Ссылка на сообщение 18 июня 2021 г. 14:15  
Всім дякую, буду купувати:)


авторитет

Ссылка на сообщение 18 июня 2021 г. 14:55  
Уже вышла «Драконова Перлина» Юн Ха Ли.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 18 июня 2021 г. 22:06  

цитата skaerman

Уже вышла «Драконова Перлина» Юн Ха Ли.

Через те, що він виходить у перекладі раніше за першу і, можна вважати, гучнішу трилогію Юн Ха Лі, складається враження, що до дитячого-підліткового в фантастиці в усереднених вітчизняних видавців увага більша, ніж до недавніх переможців традиційних Неб'юла-Г'юґо-Локуса.
Цікаво — знов, звісно, гіпотетично-усереднено — чому так? Це глобальний розрахунок, що в дорослих нема часу читати багато книжок у такому несерйозному жанрі (принаймні, поки Нетфлікс серіал за мотивами не зніме)? Чи просто конкретно ці романи (трилогії Лекі, Джемісін, Робінетт-Коваль тощо) ні в кого з тусовки видавців та фантастикознавців, якии видавці довіряють, не викликають ентузіазму?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 18 июня 2021 г. 23:20  

цитата V-a-s-u-a

до дитячого-підліткового в фантастиці в усереднених вітчизняних видавців увага більша, ніж до недавніх переможців традиційних Неб'юла-Г'юґо-Локуса.
Цікаво — знов, звісно, гіпотетично-усереднено — чому так?


Як казали давні ірландці, нескладно відповісти. Тому що дитяче-підліткове продається набагато краще. :beer:
Страницы: 123...104105106107108...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх