Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 21 ноября 2021 г. 00:36  
Предзаказ от "НК-Богдан":
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 21 ноября 2021 г. 00:49  


"РМ" ще на початку літа випустили черговий комікс Джеффа Леміра (так-так, того самого, за серією якого зняли серіал "Ласун") -- цього разу "Ґідеон-Фоллз".

Я узяв його до рук кілька днів тому і проковтнув за вечір: потужна штука, суміш містики й детективу. В "Триліумі" візуальний ряд міг декого відштовхнути, але тут з ним працює не Лемір, а Соррентіно. І мені результат дуже сподобався.



Є дві сюжетні лінії, які поступово сходяться в одну — власне, в кінці першого тому. Всього має бути шість книжок, серія завершена. Другий том обіцяють до кінця цього року.

А тут трохи більше про комікс від самого Леміра (переклад українською).

Словом, дуже раджу -- якраз ідеально ляже під чорні листопадові ночі. :)

(Зараз ще на черзі коміксовий "Фафгрд і Сірий Мишолов" та перший "Трансметрополітен", теж, може, згодом про них напишу. перший майже дочитаний).


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 21 ноября 2021 г. 03:29  

цитата Vladimir Puziy

коміксовий "Фафгрд і Сірий Мишолов"

Я гадки не мав, хтось взагалі адаптував Ляйбера, а тут ще й Майка Міньйолу, виявляється, задіяно.
Оце новини.
"Ґідеон-Фоллз" також сподобався (захопив), хоча тут багато що залежить від того, куди історія зверне. Наче історія цілить на якесь висловлювання про одержимість (ідеєю в тому числі, а не тільки дияволом), ну і тут важливо, у що воно врешті кристалізується.
Поки що трохи поексплуатували страх перед психлікарями та психлікарнями. =) Цікаво, чи це відтанцьовуватимуть назад хоч трошки.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 21 ноября 2021 г. 04:33  

цитата V-a-s-u-a

Я гадки не мав, хтось взагалі адаптував Ляйбера, а тут ще й Майка Міньйолу, виявляється, задіяно.
Оце новини.


Я тут почитав англійську Вікі: була ще одна давніша коміксова адаптація — та чи в нас її видадуть? Здається, ця тут була не дуже популярною. А мені добре зайшла, от якраз нагадала ті враження від першого томика в «сев-западі».

«ГФ» — я читав відгуки на останній том (так, щоб без спойлерів) — загалом схвальні. Побачимо. Часом я готовий пробачити автору відсутність великої смислової глибини, якщо він вправно сплітає сюжет і даже цікаві візуальні рішення. А тут поки все це є.

На подив захопив «Трансметрополітен», але про нього точно треба окремо, вже як дочитаю.


магистр

Ссылка на сообщение 22 ноября 2021 г. 10:41  

цитата Vladimir Puziy

На подив захопив «Трансметрополітен», але про нього точно треба окремо, вже як дочитаю.
цікаво послухати ваші враження.
–––
... И не надо надеяться, о мое сердце!
И бояться не надо, о сердце мое! Омар Хайям


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 4 декабря 2021 г. 02:29  
Предзаказ на новый роман Игоря Силивры:

https://thewill.com.ua/catalog/kniga-voly...
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 11 декабря 2021 г. 16:46  
Предзаказ от НК-Богдан:
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


миродержец

Ссылка на сообщение 11 декабря 2021 г. 16:49  
"Джонатан Стрейндж і м-р Норрелл" Сюзанни Кларк уже вийшов друком, але до 12 грудня включно його ще можна передзамовити на сайті "Рідної мови" за нижчою ціною.
–––
Больше я от него ничего не мог добиться: он вообще не любит метафизических прений.


философ

Ссылка на сообщение 12 декабря 2021 г. 00:43  
Petro Gulak эта "сниженная цена" 400 грн:-D


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 12 декабря 2021 г. 01:08  
volfman1, зате купиш один примірник — і пів книжкової полиці вже заповнив!


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 12 декабря 2021 г. 23:41  

цитата volfman1

эта "сниженная цена" 400 грн

ну как бы да, не вижу тут шутки юмора
–––
Слушаю плохую музыку на lastfm.ru/user/Odinochka_Low
Смотрю плохие фильмы на imdb.com/user/ur103233610


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 декабря 2021 г. 00:05  

цитата volfman1

эта "сниженная цена" 400 грн


Враховуючи ціни на книжки, нинішні наклади й обсяг тому -- цілком передбачувано. І зауважу, що там права теж коштували солідно: світовий лонгселер усе-таки. Причому наше видання розширене допами.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 декабря 2021 г. 07:10  
Предзаказ на новую книгу украинского фэнтези:
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


магистр

Ссылка на сообщение 13 декабря 2021 г. 11:30  
У кого то получилось уже в приват 24 оформить карточку на получение 1000-чи, которую можно будет тут же спустить в наших книжных интернет магазинах?)


миродержец

Ссылка на сообщение 13 декабря 2021 г. 11:47  

цитата Ksavier

У кого то получилось уже в приват 24 оформить карточку на получение 1000-чи, которую можно будет тут же спустить в наших книжных интернет магазинах?)

Разве не с 19.12 эту штуку будут начислять?
...
Хотя, конечно, идиотизм полнейший...
Допустим 30 000 000 вакцинируются х 1000= 30 млрд грн. Совсем больше некуда денег девать бюджетных?
–––
"Автор пише лише частину твору. Іншу частину дописує читач"_Дж.Конрад


философ

Ссылка на сообщение 13 декабря 2021 г. 20:07  

цитата Bookerz

Совсем больше некуда денег девать бюджетных?

Надеюсь это риторический вопрос?:-D


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 15 декабря 2021 г. 06:50  

цитата Vladimir Puziy

Другий том обіцяють до кінця цього року.

Этот?:
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 15 декабря 2021 г. 07:22  
"Пол-короля" Аберкромби, оказывается с картинками:

–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


авторитет

Ссылка на сообщение 18 декабря 2021 г. 21:50  
А з "Рідної мови" в нас тут нікого нема? Коли будуть "Казки" наступні?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 18 декабря 2021 г. 22:10  

цитата consigliere

Этот?:


Ага! :)

цитата penelope

Коли будуть "Казки" наступні?


Я спитаю -- якщо є якась інформація, напишу тут. ;)
Страницы: 123...110111112113114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх