Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


философ

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:04  
Та це ж нескінченний процес — жалітися на цінову політику, зітхати на невідповідність сподівань реальності ну і таке інше. Це на кшталт — а побазікати?)) всі усе розуміють, але ж хочеться інколи і подіскутувати


миродержец

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:12  
Vladimir Puziy А як там щодо збірки Артура Макена у "Жупанського"? Я вже зачекався)) Планували на 2020, але щось ніяких новин на цю тему не чую.


философ

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:14  

цитата Vladimir Puziy

варіант з "Ехопраксією" взагалі не працює

А варіант з Веґнером? Те ж видавництво, та ж серія, той же наклад, той же рік, на сто сторінок більше ще й автор іменитіший.
Але Ви побачили в моєму пості лише "Ехопраксію".

цитата Vladimir Puziy

А так -- от якось мимоволі починаєш порівнювати реакцію на новину в будь-якій соцмережі й на ФЛ, і вкотре ставиш собі питання: нахіба приходити сюди з тим, що викличе плюс-мінус одну передбачувану реакцію -- претензії, часто без спроби розібратися що й до чого, без спроби розпитати, одразу з негативними висновками. І думаєш: певно, тут я так і не навчився подавати новини адекватно. Ну, може, якось іншим разом, як буде більше вільного часу, навчуся.

На те це й форум, а не соцмережа з коментарями під новиною. І так, мені не подобається цінова політика, і я про це говоритиму. "Рідна мова" йде шляхом "НКБ". В інших видавництв все значно адекватніше (не рахую "Видавництво", там якесь взагалі особливе бачення).
Ви справді вважаєте, що багато людей готові купувати регулярно книги по 300 грн.? Невідомих авторів? З книжками невеликого об'єму по такій ціні наклади скоро не те що 1500, а по 500 екземплярів будуть. Для обраних.
І так, все вищеописане — моє imho.


философ

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:17  

цитата йокумон

А як там щодо збірки Артура Макена у "Жупанського"?

О, також чекаю. Колись автор не дуже зайшов, але хочу спробувати дати другий шанс вже в українському перекладі. А ще чекаю також давно анонсованого Алістера Кроулі, дуже вже цікаво, що він написав, зважаючи на неординарну біографію.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:27  

цитата garuda

хочеться інколи і подіскутувати


Подискутувати, як на мене, -- ну, це про "чому обрали саме цей роман з-поміж інших" чи про тенденції в сучасному фентезі... А про ціноутворення -- теж, зрештою, є різниця між "шкода, що книжки дорожчають" і "аж 300 гр. та ще за польського ноунейма". Одразу стає ясно: щось я не так в новині сформулював.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:32  

цитата eXteSy

Те ж видавництво, та ж серія, той же наклад, той же рік, на сто сторінок більше ще й автор іменитіший.


І скільки -- півроку різниці?

цитата eXteSy

Ви справді вважаєте, що багато людей готові купувати регулярно книги по 300 грн.?


Ви справді вважаєте, що я впливаю на ціноутворення серії? Хоча -- даруйте, я ж уже про це один раз питав; повторююся.

цитата eXteSy

І так, мені не подобається цінова політика, і я про це говоритиму.


Та будь ласка. Тільки не зі мною, бо я не бачу сенсу в цій розмові з причин, про які вище вже написав.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:34  

цитата йокумон

А як там щодо збірки Артура Макена у "Жупанського"? Я вже зачекався)) Планували на 2020, але щось ніяких новин на цю тему не чую.


Олексій згадував, що готується. Гадаю, до кінця року мають випустити. Стежте на ФБ, там зазвичай свіжі новини.

І про всяк випадок: я не знаю, скільки вона коштуватиме.


миродержец

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:43  
Vladimir Puziy Дякую.

цитата Vladimir Puziy

я не знаю, скільки вона коштуватиме.
:-))) Нічого. Я небагато зараз книг купую, але на ті що запланував якось вже назбираю.


философ

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 01:49  

цитата Vladimir Puziy

Ви справді вважаєте, що я впливаю на ціноутворення серії?

А хіба в процитованому повідомленні я Вас про це спитав?

І зважте, що при всьому обуренні ціновою політикою, сама книга мене зацікавила. Тому далеко не факт, що я її не придбаю, але як попаду на якусь хорошу знижку.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 02:02  
eXteSy Даруйте, але я сьогодні планував попрацювати над книжкою, а замість цього згаяв день на ділове листування -- і тому не дуже схильний іти на наступне коло в розмові, де всі відповіді обом сторонам, в принципі, заздалегідь відомі. Варто було просто проігнорувати вашу першу репліку замість оцього всього -- це було би корисніше для всіх.


авторитет

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 08:00  
Vladimir Puziy дякую! Добре, почитаємо поки що Ґжендовича з Гурським, умовили :-)


авторитет

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 08:09  

цитата eXteSy

Ви справді вважаєте, що багато людей готові купувати регулярно книги по 300 грн.?

Люди регулярно купують цигарки по 40 (?) гривень, колу по 20 і вино по 100, наприклад. Можна кілька разів не купити й зекономити на книжку, які більшість людей купують навіть не раз на місяць. Ще є книжкові барахолки, де можна купити раз прочитану.
(Це все очевидні речі, вибачте за повторення їх, але я просто не розумію, чому за їжу, одяг, квиток на концерт або літак люди мовчки віддають гроші, а за книжку або підписку на Нетфлікс — ой, мені дорого, я краще піратське завантажу).


философ

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 09:32  

цитата penelope

Люди регулярно купують цигарки по 40 (?) гривень, колу по 20 і вино по 100, наприклад.

Ви трохи не розумієте моєї позиції. Спробую коротко роз'яснити.
Порівняння з сигаретами недоречно, оскільки в більшості випадків це залежність. "Колу" по 20 купують тому, що за 15 куплять якусь "Олімпію" чи що там зараз продається, тобто товар зі значно гіршими характеристиками.
В даній ситуація ж питання, чи людина купить книгу маловідомого автора від "Рідної мови" за 300 грн., чи аналогічну по якості книгу іншого видавництва і більш іменитого автора за 250 грн.?
Тобто, в даному випадку є можливість придбати за меншу ціну товар аналогічної або кращої якості, якої немає при купівлі квитка чи "Коли".
Якось так.


авторитет

Ссылка на сообщение 10 сентября 2020 г. 14:39  
eXteSy але книжки не кола. Якщо когось зацікавила ця книжка, він її купить. Якщо ні — купить іншу. І потім, я так розумію, що авторські права — це лише один із факторів. Є ще переклад, поліграфія етц. Тобто не те що видавець каже: а от візьмемо за цю книжку 300 гривень, бо автор відомий, а за цю 100, бо невідомий.
І я б не стала про книжки казати "товар аналогічної або кращої якості", бо це все ж таки більш індивідуальна річ, ніж яка тобі кола до смаку. От про Веґнера я нічого не знала, доки не купила. Не шкодую.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 24 сентября 2020 г. 22:17  
Відкрито передзамовлення на "Заклятий меч" (видавництво Івана Малковича "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА") -- книжку можна придбати за 108 гр., із автографами автора й художника.



Нагадаю, що це окрема, самостійна історія, дія якої відбувається у всесвіті «Закятого скарба» (уважні читачі побачать кілька знайомих постатей). Це міфопоетичне темне фентезі, створене на основі слав’янської та скандинавської міфології, але дія його відбувається не тільки в часи правдавні, нині призабуті, але й у наші дні.



Кілька фактів про книжку:
-- більша частина повісті була написана у Варшаві, під час мого перебування на стипендії «Гауде полоніа», для чого довелося везти туди з собою з десяток потрібних монографій, ще кілька я випадково (?) знайшов уже у Польщі;
-- деякі реальні магічні формули довелося змінити, але одна лишилася такою, як її використовували давні скандинави;
-- Олександр Продан створив біля 30-ти ілюстрацій. У них він використовував лише один додатковий колір – червоний;
-- у цій повісті мертвих персонажів більше, ніж живих;
-- в основі повісті – реальна історія, що трапилася зовсім нещодавно.

Тут можна вже зараз прочитати перший розділ повісті.

А тут -- замовити комплект з "Меча" і "Скарба" зі знижкою (так, теж із автографами).



Приймного читання і бережіть себе!

Ну і кілька розворотів з ілюстраціями:





гранд-мастер

Ссылка на сообщение 25 сентября 2020 г. 11:55  

цитата Vladimir Puziy

Відкрито передзамовлення на "Заклятий меч" (видавництво Івана Малковича "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА") -- книжку можна придбати за 108 гр., із автографами автора й художника.

Йосип босий!
Дуже дякую за анонс, а то б прогавив :-) Такі книжки та ще й з такими ілюстраціями повинні розмести як холодне пиво в літню спеку :-) Вже замовив і чекаю з нетерпінням :-)
А Автору й Художнику зичу подальших творчих успіхів й нових шедеврів!
–––
Out of the night that covers me, Black as the pit from pole to pole, I thank whatever gods may be For my unconquerable soul.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 25 сентября 2020 г. 18:49  
Grave_Flower Дякую! :beer:

Я ще думав у колонці зробити анонс, але для цього його треба переписати (а часу поки немає...)


магистр

Ссылка на сообщение 9 октября 2020 г. 21:11  
Класика української фантастики з безліччю чудових ілюстрацій ... Класика украинской фантастики со множеством замечательных иллюстраций

https://fantlab.ru/blogarticle69195#
–––
ищу фантасгармонию :)


авторитет

Ссылка на сообщение 10 октября 2020 г. 11:37  

цитата slovar06

Классика украинской фантастики

Спасибо за сообщение. Точнее, правда, было бы сказать, "На українській мові вже вийшли..." (Бабула, которому в основном посвящено Ваше сообщение, далеко не "классика украинской фантастики").
Наконец-то появился перевод третей части "Океана световых лет" (Oceánem světelných roků).
"Přátelé z Hadonoše"переводил для себя раньше (но это был, конечно, далеко не профессиональный перевод, да и сам "процесс" очень долгий...).
Интересно будет познакомиться теперь с настоящим литературным переводом


философ

Ссылка на сообщение 10 октября 2020 г. 14:56  

цитата nightowl

Точнее, правда, было бы сказать, "На українській мові вже вийшли..."

Взагалі-то "Українською мовою вже вийшли..." А що можна робити "на мові" — велика загадка.
Страницы: 123...9899100101102...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх