Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 18 декабря 2021 г. 22:11  

цитата consigliere


"Пол-короля" Аберкромби, оказывается с картинками:


Там ще, судячи з усього, якийсь величезний формат, ледве не альбомний.

І днями бачив, видавництво виклало перші ескізи до "Народженого туманом" Сандерсона.


миродержец

Ссылка на сообщение 18 декабря 2021 г. 23:17  

цитата penelope

А з "Рідної мови" в нас тут нікого нема? Коли будуть "Казки" наступні?

Я у другій половині листопада здав примітки до шостого тому. На початку року буде, напевно.
(І у січні сподіваємося відправити у друк "Леді з Ґрейс-Адью" Сюзанни Кларк.)
–––
Больше я от него ничего не мог добиться: он вообще не любит метафизических прений.


авторитет

Ссылка на сообщение 19 декабря 2021 г. 00:37  
Petro Gulak дякую!


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 19 декабря 2021 г. 12:54  

цитата Petro Gulak

І у січні сподіваємося відправити у друк "Леді з Ґрейс-Адью" Сюзанни Кларк.

Ох, краще б, звісно, Піранезі, але Леді все ж логічніше спочатку(
–––
Слушаю плохую музыку на lastfm.ru/user/Odinochka_Low
Смотрю плохие фильмы на imdb.com/user/ur103233610


миродержец

Ссылка на сообщение 19 декабря 2021 г. 13:44  

цитата замри и умри

Ох, краще б, звісно, Піранезі, але Леді все ж логічніше спочатку(

І "Піранезі" буде. Здається, вже в перекладі.
–––
Больше я от него ничего не мог добиться: он вообще не любит метафизических прений.


магистр

Ссылка на сообщение 20 декабря 2021 г. 17:50  
Купив нещодавно книжку видавництва "Віват":Несподіваний Іслам. Історія про Аладдіна: те,чого ми не бачимо. Вдруге за короткий проміжок часу неприємно здивований нашими сучасними виданнями і "авторами". Теж написав відгук на сайті видавництва, але, як і в попередньому випадку, який я описав в цьому пості (той відгук видавництво так і не опублікувало) теж маю сумніви, що він буде опублікований. Так що застерігаю лаборантів від покупки цього "продукту". Мій відгук:

Мене ввела в оману назва, тож я чекав справжнього наукового дослідження на зразок робіт Корбена, Дюмезіля та інших справжніх науковців.
Та на жаль, рівень цієї книги = реферат для учня молодшої/середньої школи. Заголовок, винесений в назву, не відповідає дійсності: темою книги є не іслам, а таки справді — в це може бути важко повірити — дійснеєвський мультик про Аладдіна. Багато невибагливих кольорових малюнків, що зображають персонажів мультфільму. Займає така ілюстрація всю сторінку і має абсолютно нульову цінність. Це просто дитяча книга, яку, однак, дітям читати буде нецікаво — хіба тільки подивитися малюнки.
Цікавих ідей у книзі немає, а ті, які висловлені бодай трохи виразно — настільки банальні, що не варто було і писати книгу, щоб їх маніфестувати. Одне добре: тексту теж не так щоб дуже багато, за 3 вечори прочитав і віддав в фонд місцевої публічної бібліотеки для дітей і юнацтва.


философ

Ссылка на сообщение 20 декабря 2021 г. 21:08  
dao8571428 А хіба в даному випадку проблема в книзі, а не у Ваших завищених очікуваннях?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 21 декабря 2021 г. 08:06  

цитата dao8571428

Заголовок, винесений в назву, не відповідає дійсності: темою книги є не іслам, а таки справді — в це може бути важко повірити — дійснеєвський мультик про Аладдіна

але ж назва книжки — історія про аладдіна, тут вже точно ви собі шось вигадали з очікуваннями???
–––
Слушаю плохую музыку на lastfm.ru/user/Odinochka_Low
Смотрю плохие фильмы на imdb.com/user/ur103233610


магистр

Ссылка на сообщение 21 декабря 2021 г. 09:40  
Мене не перестає дивувати тенденція останніх років щодо назв книг. Іноді складається таке враження, що автор(и) мають на меті провести якийсь квест, щоб читач, що вперше побачив назву, подовше ламав голову — а про що ж там йдеться у книзі? Гадаю, логічне питання — якщо там про іслам, до чого Аладдін, а якщо про мультик, з якою метою згадали про іслам???
Я, наприклад, прихильник того, щоб назви були лаконічними й конкретними. Але маркетинові стратегії — то така річ, для простих смертних не завжди зрозуміла.
–––
Через тернии к звёздам


философ

Ссылка на сообщение 21 декабря 2021 г. 10:16  

цитата 240580

Я, наприклад, прихильник того, щоб назви були лаконічними й конкретними. Але маркетинові стратегії — то така річ, для простих смертних не завжди зрозуміла.

Тут я повністю погоджуюсь. Маркетинг маркетингом, а брехня брехнею — не думаю що якщо хтось купує каву арабіка а отримує в середні напій кавовий з пшениці буде задоволений. Так і тут — одне діло назва щоб привернути увагу, а інше невідповідність до змісту.

А у читача є проста можливість дати свою відповідь — більше не купувати даний товар даного виробника.


магистр

Ссылка на сообщение 21 декабря 2021 г. 12:24  

цитата eXteSy

А хіба в даному випадку проблема в книзі, а не у Ваших завищених очікуваннях?
так, у книзі. Бо анотація на звороті теж некоректна. Я купував книгу "на пробу", стало цікаво, чи виходить у нас пристойна література по Близькому Сходу. Оскільки про автора не чув, то й особливо нічого і не чекав. А висновок зробив такий: пристойної літератури я поки у нас на цю тему не бачив.

цитата замри и умри

але ж назва книжки — історія про аладдіна, тут вже точно ви собі шось вигадали з очікуваннями???
річ у тім, що саме згадка про Аладдіна — як міфічного персонажа — мене і заінтригувала, і дала надію, що це саме серйозна наукова праця. Тому, що в колі згаданих мною авторів асконського гуртка (про Дюмезіля не в певнений, а от Корбен — точно) працювали саме в такому ключі. Так що згадка про Аладдіна як раз мене і обманула: в обох випадках — і у дитячому садку, і в кабінеті професора — цей елемент є доречним, хоча і відрізняється глибиною сенсу. У випадку зі згаданою книгою це виявилося картинкою з дитячого садка.


новичок

Ссылка на сообщение 22 декабря 2021 г. 19:45  

цитата dao8571428

Купив нещодавно книжку видавництва "Віват":Несподіваний Іслам. Історія про Аладдіна: те,чого ми не бачимо

Я інколи щоб було зрозуміло про що книжка заглядаю на якабу де зазвичай є декілька сторінок для ознайомлення. Допомагає зрозуміти про що саме книга та чи варта вона уваги


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 1 января 2022 г. 16:35  
Анонсы фантастики от "НК-Богдан":






https://bohdan-books.com/news/anons_2022/...
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 1 января 2022 г. 16:58  
Анонсы от фантасток-блогерш:














–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


миродержец

Ссылка на сообщение 1 января 2022 г. 18:49  

цитата consigliere

Анонсы фантастики от "НК-Богдан"

О, класс! "Эйфельхайм" ещё в минувшем году ждал, а тут ещё и " Сумма технолгии" намечается. Да и Сандерсон. Ковидной тысячи не хватит:-)))


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 3 января 2022 г. 02:40  
Титаническая работа по сборке и публикации анонсов от сообщества Альманах україномовної фантастики Das ist fantastisch! и его администратора Eja Novytska:










И что радует, в два раза больше, чем в прошлом году.
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 3 января 2022 г. 03:43  

цитата consigliere

И что радует, в два раза больше, чем в прошлом году.


Кое-что, подозреваю, как и в прошлом году, сдвинется на следующий, но в целом-то уже само наличие такого количества книг в планах -- прекрасно!


миродержец

Ссылка на сообщение 3 января 2022 г. 09:04  
Интересные анонсы.
И почти у каждого издательства есть хотя бы одна книга, которую хочется посмотреть и, возможно, купить.
–––
"Автор пише лише частину твору. Іншу частину дописує читач"_Дж.Конрад


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 3 января 2022 г. 12:12  
Мона ліза стрімголов наче вже в друці, чи шось біля того
–––
Слушаю плохую музыку на lastfm.ru/user/Odinochka_Low
Смотрю плохие фильмы на imdb.com/user/ur103233610


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 6 января 2022 г. 06:16  
КСД. Новый Кинг.
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.
Страницы: 123...111112113114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх