Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


философ

Ссылка на сообщение 12 января 2017 г. 18:56  

цитата eXteSy

Взагалі я не в захваті від останніх обкладинок фантастики від "КСД", зокрема Гайнлайна і, особливо, Гаррісона з його "Щуром".

цитата eXteSy

але з такою обкладинкою незрозуміло, на яку аудиторію розраховано

Мені, навпаки, здається, що обкладинка "Щура" дуже добре відповідає його змісту. Це ж доволі простенький пригодницький роман і аж ніяк не серйозна фантастика, щоб робити для нього перебільшено реалістичні ілюстрації, як на обкладниках від "Азбуки". А малюнок у стилі комікса — саме те що треба.


магистр

Ссылка на сообщение 12 января 2017 г. 19:26  

цитата eXteSy

До речі, схоже видання "Щура" заглохло після першої книги. Хотілося би помилятися, але з такою обкладинкою незрозуміло, на яку аудиторію розраховано.

Я цю книгу купив і прочитав, мені оформлення сподобалось. З приводу Гаррісона, на сайті видавництва відповідали, що планують видати всю серію.


авторитет

Ссылка на сообщение 12 января 2017 г. 20:00  

цитата eXteSy

Хотілося би помилятися, але з такою обкладинкою незрозуміло, на яку аудиторію розраховано.

Мій 11-річний син в захваті й від тексту, і від обкладинки. Мабуть, розраховано на нього :)
А "Неприборкну планету" не планують?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 12 января 2017 г. 20:14  
А як щодо видання роману ( не циклу!) "Білл, герой Галактики"? Адже переклад є http://www.fantlab.ru/edition101783 . Якщо треба — редагувати, зробити вiдповiдне до змiсту оформлення , на кшталт "Футурами" (у мене цей роман асоціюється саме з цим мультсерiалом), було б круто!
–––
You're smart enough to know that talking won't save you


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 12 января 2017 г. 20:25  

цитата mx

Адже переклад є


Питання в тому, чи реально знайти вихід на перекладача (бо інколи видавцеві дешевше замовити новий).

Але загалом, підозрюю, на часі "Щур", а далі будуть дивитись на продажі.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 12 января 2017 г. 20:48  

цитата Vladimir Puziy

Права на твори Пратчетта -- у ВСЛ!

ого!
–––
Слушаю плохую музыку на lastfm.ru/user/Odinochka_Low
Смотрю плохие фильмы на imdb.com/user/ur103233610


магистр

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 00:00  
Скоро виходить третій роман Д.Адамса https://bohdan-books.com/catalog/book/122...


философ

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 01:22  
Ех... Присадили на пенсіонерську фантастику людей...


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 01:54  

цитата basf

Присадили на пенсіонерську фантастику людей...


Сапковський, Ніл Гейман і Ніл Стівенсон, Пратчетт, Пітер Уоттс... хоча так, багато олдскулу.


авторитет

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 08:56  
А чому Адамс і Гаррі Гаррісон — олдскульні, а Пратчетт — ньюскульний? Плаский світ вийшов раніше, ніж Автостоп і Щур.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 11:02  
penelope
Перший роман циклу Discworld — The Colour of Magic — 1983 р. Перший роман про Щура — The Stainless Steel Rat- 1961 р., ( Прачетту тодi було 13 рокiв:-)).
–––
You're smart enough to know that talking won't save you


философ

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 12:11  
mx
Думаю, йшлося про "Народження Сталевого Щура" (1985), якого і видало поки що єдиного "КСД".


авторитет

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 12:29  

цитата eXteSy

Думаю, йшлося про "Народження Сталевого Щура"

Точно.
І все одно Пратчета вимагаю записати до пенсіонерів :) Своє не віддамо!


магистр

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 13:52  

цитата penelope

І все одно Пратчета вимагаю записати до пенсіонерів :)

Я гадаю, що краще записати до класиків :) Так буде більш влучно :-D
–––
We seem to be made to suffer. It's our lot in life.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 14:07  

цитата penelope

А чому Адамс і Гаррі Гаррісон — олдскульні, а Пратчетт — ньюскульний? Плаский світ вийшов раніше, ніж Автостоп і Щур.


Бо останній роман Пратчетта вийшов дещо пізніше, ніж останній роман про Щура. :)

А так -- да, до класиків, до сучасних класиків. ;)


магистр

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 14:11  
А скільки взагалі того Пратчетта заплановано у "Старого лева"? Чи будуть дивитись по продажах?
–––
Количество ума - величина постоянная. А население непрерывно растёт.


новичок

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 18:40  

цитата

Загалом у планах «Видавництва Староого Лева» на 2017 рік — вихід чотирьох книг Террі Пратчетта: «The Colour of Magic» (з підциклу «Рінсвінд»), «Equal Rites» (з підциклу «Відьми»), «Mort» (з підциклу «Смерть») та «The Truth» (поза підциклами). Перша книжка Пратчетта українською вийде у вересні. Оформлюватиме всю серію книг Творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів).

http://starylev.com.ua/news/terri-pratche...


магистр

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 19:07  
Три твори з трьох підциклів — можемо припускати, що мінімум три підцикли буде видано повністю? Бо якщо ні, то буде якось дивно виглядати...
–––
Количество ума - величина постоянная. А население непрерывно растёт.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 19:52  
Трохи дивний вибiр. Бо першi романи пiдциклiв доволi cлабенькi, особоливо, на мiй погляд, «Equal Rites» (з підциклу «Відьми»), «Mort» (з підциклу «Смерть»). Мабуть дивитимуться на попит. Але ж є декiлька позациклових романiв, якi значно кращi.
–––
You're smart enough to know that talking won't save you


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 января 2017 г. 20:12  
mx Наскільки пам'ятаю, на початку двотисячних агенти вимагали, щоб починали перекладаи й друкувати саме з перших романів. Добре, що хоч так. Та й для розуміння підциклів краще йти за хронологією, як на мене.
Страницы: 123...5455565758...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх