Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 21 октября 2020 г. 20:48  

цитата FAFNIR

Ірина Грабовська — "Остання обитель бунтарства"

Продолжение:
Ірина Грабовська — "Остання війна імперій"
Серiя: Леобург
Видавництво: КМ-Букс
https://kmbooks.com.ua/book?code=757941



Леобург у небезпеці! Внутрішні й зовнішні вороги тільки й чекають слушної нагоди знищити осередок учених і митців, викорінити бунтарство й розпочати наступ на Українське Королівство. Данило разом з друзями опиняється в охопленому вогнем місті. Чи зможуть вони допомогти Леобургу? Чи повернуться додому? І, головне, чого вартуватиме їм чужа, але така близька війна — остання війна імперій?

Дилогія "Леобург" — один з небагатьох творів у жанрі стімпанк в українській літературі. Зазвичай елементи стімпанку — ретрофутуризм, антураж кінця 19 століття, масштабна індустріалізація і тріумф парових машин, експерименти зі струмом і створення керованих монстрів — тісно переплітаються з детективом, шпигунською лінією, містикою чи альтернативною історією.
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


магистр

Ссылка на сообщение 29 октября 2020 г. 00:44  
Довгоочікувана новина! В серії "Аргонавти Всесвіту" вийшов п'ятитомник вибраних творів класика української наукової фантастики Володимира Владка. Всі тексти заново відредаговано та споряджено щонайширшим комплектом ілюстрацій.

https://fantlab.ru/blogarticle69504
–––
ищу фантасгармонию :)


магистр

Ссылка на сообщение 30 октября 2020 г. 13:49  
"якщо питають з України про Владка, можна додати, що цей п'ятитомник можна також придбати у книгарні "Софія" в Івано-Франківську. тобто це точно не "самвидав"
–––
ищу фантасгармонию :)


новичок

Ссылка на сообщение 30 октября 2020 г. 22:23  
Vladimir Puziy, а не могли б Ви поділитися інформацією які книги польських фантастів плануються до виходу на українській мові, а то купувати книги російських видавництв якось дуже дорого.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 31 октября 2020 г. 00:40  
bosegur

Як казали давні ірландці: "Нескладно відповісти" (с)

"АССА": третій том підліткового циклу Каньтох, п'ятий -- Косіка.
"Видавництво Жупанського": "Порожнє небо" (плюс ще повість) Радека Рака, "Культ" Лукаша Орбітовського (ну, він може на 22-й перейти).
"Рідна мова": другий Ґжендович, третій Веґнер, три томи циклу Коссаковської про ангелів. Щойно вийшов "Закон ордену" Пйотра Ґурського (роман + 3 оповідання + моя передмова на 6 сторінок дрібним кеглем).
"Астролябія": збірка повістей і оповідань Яцека Дукая.

Може, ще про щось забув, але й рік був не найплідніший (карантин!..) Сподіваюся, 21-22 дадуть більше можливостей, хоча би 22-й.

І так, я називаю тільки те, на що вже придбано права і про що я точно знаю. Є певна кількість позицій на обговоренні, але про них до заключення угод я нічого не говоритиму.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 31 октября 2020 г. 00:59  

цитата Vladimir Puziy

збірка повістей і оповідань Яцека Дукая

Просто топ!
Питання по Каньтох — третій том фінальний, чи автор планує продовження?
–––
Poe's poems pwn posers
https://­t.me/­wasted_time_chronicle


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 31 октября 2020 г. 01:07  
Shab13 Казала, що планує, але при цьому намагається робити кожну книжку із завершеним сюжетом.


новичок

Ссылка на сообщение 31 октября 2020 г. 01:14  
Vladimir Puziy дякую, а про Пшехшту і Нізінського щось можете повідомити?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 31 октября 2020 г. 01:16  
Все, що наразі міг повідомити, -- повідомив. :beer:


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 31 октября 2020 г. 03:27  
bosegur,здесь, то,что не успели издать в 2020 (ну, конечно, не только поляки): http://www.ukrfantclub.com.ua/statti/anon...
–––
Он шёл к людям, он нёс им надежду, любовь, красоту... Люди взяли его и гвоздями прибили к кресту.


магистр

Ссылка на сообщение 4 ноября 2020 г. 19:26  
Поступили: содержание, выходные данные, источники, авторы иллюстраций пятитомника В. Владко 2020 г.

https://fantlab.ru/blogarticle69612
–––
ищу фантасгармонию :)


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 24 ноября 2020 г. 02:22  
Чи випадково хто не підкаже назву нової книжки, де бльорб від Кідрука на обкладинці?
Я запам'ятав, що написано жінкою, і що, здається, за жанром фентезі чи технофентезі — це згадується в бльорбі в немов би пересторозі "взагалі-то я цей жанр не дуже читаю, але... [ця книжка дуже захопила]", що мені особисто здалося дещо кумедним, бо не часто у бльорбах вдаються в такі подробиці.
UPD. Дивина. Майже певен, що брав книгу в руки в книгарні "Є", та на їхньому сайту знайти не спроможний. Буду дуже вдячний допомозі в пошуку.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 24 ноября 2020 г. 03:15  
V-a-s-u-a "Машина" Д.Піскозуб.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 24 ноября 2020 г. 10:32  
Дуже дякую!


философ

Ссылка на сообщение 9 декабря 2020 г. 09:15  

цитата InterNet

тепер такий фанатизм від wildberries, які наносять серйозний удар по українському книжковому ринку — це другий і останній крок. Гидко дивитися на купку манкуртів, які не розуміють, якої шкоди завдають україномовному ринку підтримуючи wildberries.

Яке українське видавництво видало четверту книгу Роберта Джордана "Колесу часу"? Чи може якесь видавництво видало повні зібрання творів Р.Шеклі, Р.Желязни, Г.Гаррісона, А.Азімова, Р.Говарда, Е.Гамільтона, Лі Брекетт, К.Уїлсона, Д.Уїндема, Е.Берроуза, В.Гібсона, Р.Сальваторе, Г.Кука, М.Стюарт або ж Б.Сандерсона? Але, ні не видали і якщо видадуть то не у найближчі роки. Я навіть повного зібрання Жуля Верна українською мовою не можу придбати.
До прикладу, видали українською мовою першу книгу трилогії Гібсона "Нейромант", яка коштувала 600 гривень!!! Я, як читач не готовий придбати одну книгу за такі гроші. В той же час в інше видавництво видає усю трилогію за 300 гривень!!! При тому поліграфія там, як на мене дуже хороша! Купуючи відразу усю трилогію, я впевнений що її дочитаю. Та ще й економлю "купу" грошей, на які до приладу придбаю у видавництва Жупанського книги серії "Ad Astra". До речі, вже закінчується 2020 рік, а ДРУГОЇ книги трилогії Гібсона так і не видали.
Про це можна багато говорити/писати, але поки не буде адекватної альтернативи, я як читач і надалі буду купувати книги у інших іноземних видавництв, які видають книги повних циклів СЬОГОДНІ, а не через тридцять років! Тим більше, якщо поліграфія в них краща і за ціну вдвічі меншу!
Все що написав тільки моя особиста думка і ні до кого претензій я не маю.
Дякую за розуміння.;-)


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 12 декабря 2020 г. 09:35  

цитата yaoleg

Дякую за розуміння.

Ну ви ж розумієте, не підтримаємо зараз — далі нічого не зміниться.
Щодо Нейроманта від Видавництва — то я теж не та ца, щоб за стіки брати. Але там плануються дешевші видання, тож мабуть треба брати. (азбучний омнібус, якшо шо, у мене теж є)
–––
Слушаю плохую музыку на lastfm.ru/user/Odinochka_Low
Смотрю плохие фильмы на imdb.com/user/ur103233610


активист

Ссылка на сообщение 13 декабря 2020 г. 00:20  

цитата yaoleg

Дякую за розуміння.

Цілком згоден. Навіть у кращі часи не був готовий купувати ОДНУ книжку, та ще обсягом всього 350 сторінок, за 600 грн. Зараз, за 600 грн, наприклад, можна придбати двотомник Муркока (Хроніки Корума або Хоукмуна) в новому якісному виданні Фантастики, і це з врахуванням усіх складнощів з логістикою із Росії зараз.

цитата замри и умри

Ну ви ж розумієте, не підтримаємо зараз — далі нічого не зміниться.

Я це чую вже не перший рік, але чомусь майже нічого не змінюється. Останнім часом із цікавих нових імен з'явилися хіба що поляки завдяки зусиллям Vladimir Puziy


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 декабря 2020 г. 00:24  

цитата EarlGrey

чомусь майже нічого не змінюється.


Пол Андерсон, Воттс і от-от будуть Стівенсон і Свонвік в Жупанського; цілий пул молодіжної фентезі в "Віваті"; Пратчетт у ВСЛ; Лю Цисінь і Кен Лю в "Бук Чіфі", величезний пул коміксів у "РМ" і т.д.

Ну і поляки -- їх би теж не було, якби не продажі (хоча часом видавці всупереч не дуже високим показникам на старті дають зелене світло наступним томам -- і ті вже підтримують продажі перших). Насправді це та ситуація, коли кожен покупець важить, і сильно.


магистр

Ссылка на сообщение 13 декабря 2020 г. 01:32  
Цінова політика українських видавництв, особливо на ниві фантастики, дивує і, на жаль, веде до зниження попиту на книги. Високими цінами видавництва самі себе "закопують". Виходить замкнене коло: "купують менше, бо високі ціни — оскільки купують менше — видають менше".
–––
Что было на месте Москвы в 1100 году?


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 13 декабря 2020 г. 02:40  
Права купують за євро, курс виріс, наклади відносно невеликі — і це теж впливає на роздрібну ціну. Особливо ж проблемним став 2020, бо продажі просіли зі зрозумілих причин.
Страницы: 123...99100101102103...115116117    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх