Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


авторитет

Ссылка на сообщение 17 июня 2014 г. 10:55  
Я вчора побачив в них на сайті Рушді зі скидкою та здуру зареєструвався. Буду тепер долучатись до Кінга на українській мові.
–––
Клевые чуваки сдаются быстрее чиксам, которые цитируют Хемингуэя.


магистр

Ссылка на сообщение 17 июня 2014 г. 12:26  

цитата БЛИЗНЕЦ

Я вчора побачив в них на сайті Рушді зі скидкою та здуру зареєструвався.

я теж хотів брати, але якось затормозив, бо не знав що накинути наверх ще...а це видання із суперобкладинкою? хто брав?
–––
Something is rotten in the state of Denmark


авторитет

Ссылка на сообщение 17 июня 2014 г. 12:32  
kmysko Та нічого не потрібно накидати. То я так поспішав його замовити що не розібрався з тим, що реєстрація на сайті для замовлення необов’язкова. А книжка має бути з суперобкладинкою.
–––
Клевые чуваки сдаются быстрее чиксам, которые цитируют Хемингуэя.


магистр

Ссылка на сообщение 17 июня 2014 г. 17:33  
БЛИЗНЕЦ та реєстрація не проблема, у мене дивним чином (після багатьох спроб порвати із цією конторою) картка клубу вже 10 років
інша річ, що там нема практично що купувати. ситуація в магазинах набагато краща, а на сайті...
–––
Something is rotten in the state of Denmark


философ

Ссылка на сообщение 17 июня 2014 г. 19:14  
Vladimir Puziy дякую, подивимись де це є:beer: потрібно буде книжками запастися на певний час:-)


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 17 июня 2014 г. 19:34  
garuda Ще раджу -- банальне -- Петрівку, і краще на вихідні. :)


философ

Ссылка на сообщение 27 июня 2014 г. 17:01  
То що, купив хтось вже Країну розваг? Бо я на сландо натрпаив на оголошення одного харків'янина і там придбав аж три книги Кінга — Під куполом, Острів Дума та Країну розваг. Книги всі нові, не читані, та ще й прислані у фірмовому пакетикові КСД, тож, гадаю, продавець має якесь відношення до самого видавництва.
До речі після мого придбання з тексту оголошення зникла лише Під куполом, а вартість Країни розваг усього 40 гривень.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 27 июня 2014 г. 17:13  
alex2 Сьогодні планую зазирнути до КСД-шного магазину і якраз прикупити. :)


философ

Ссылка на сообщение 27 июня 2014 г. 17:24  
От я зараз і буду порівнювати враження від російського та українського перекладів книги:-)


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 27 июня 2014 г. 17:40  
Ну, я утримався від даремного розбарзарювання коштів та чекав КСД-ну версію. ;))) Власне, уже кілька років поспіль тільки їхні й купую.


философ

Ссылка на сообщение 27 июня 2014 г. 19:33  
Vladimir Puziy на Петрівці є магазин КСД? Якщо так, то дуже добре. не буду даремно марнувати час. його й так небагато буде. краще прогуляюся містом. люблю Київ))


философ

Ссылка на сообщение 27 июня 2014 г. 22:53  
Vladimir Puziy, та то я був навесні на курсах в своєму обласному центрові. Якось читати було нічого, і я пройшовся Черніговом до знайомого книжкового продавця. А там побачив книгу в м'якій обкладинці і не витримав, забезпечивши собі два вечори приємного читання. Вона небагато коштувала.


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 27 июня 2014 г. 23:15  
"Країни" на "Олімпійській" ще нема, можливо, буде після першого числа. Барклая, здається, теж (ну, я дуже не приглядався, бо поспішав).


философ

Ссылка на сообщение 27 июня 2014 г. 23:17  
Хех, точно той пан на КСД працює. Інакше звідки в нього книга. Правда, на інет магазинах вже є, але якщо до Києва не доїхала...


философ

Ссылка на сообщение 28 июня 2014 г. 00:23  
так є на Петрівці магазин КСД чи ні?8:-0


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 28 июня 2014 г. 00:27  
alex2 В Києві я десь нещодавно бачив, а, в книгарні "Є" -- точно. Але ж "навіщо платити більше"?

garuda Здається, ні. Але краще подивитись адреси на сайті, там мають бути всі перераховані.


авторитет

Ссылка на сообщение 28 июня 2014 г. 00:28  
garuda, ні. Ось можете подивитись перелік магазинів Києва та карту місця розташування. Деякі з них біля метро. http://www.bookclub.ua/bookclub/shops/
–––
Клевые чуваки сдаются быстрее чиксам, которые цитируют Хемингуэя.


философ

Ссылка на сообщение 28 июня 2014 г. 00:30  


авторитет

Ссылка на сообщение 29 июня 2014 г. 16:04  
Мені у магазині КСД сказали, що Країна буде після першого липня, тобто з нового кварталу.
–––
Зима - это такое холодное лето!


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 29 июня 2014 г. 16:10  
ejiky Дякую! Значить, на тому тижні піду знову, якраз там буду поруч. :beer:
Страницы: 123...1011121314...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх