Украиноязычные издательства и ...


Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

Украиноязычные издательства и периодика [укр.]

 автор  сообщение


магистр

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 14:50  

цитата alex2

Просто фраза з нього про російський переклад якраз нагадала мені про те, чого мені б не хотілося бачити в наших книгах.

погоджуюсь, особливо враховуючи плачевний досвід Кінга якось мимовільна асоціація із рос відповідниками відразу кидає в ступор.
а новина про Бредбері просто чудова! єдине, що якось мало чув про видавництво
–––
Something is rotten in the state of Denmark


магистр

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 15:16  
Grave_Flower, Proud_wolf поки що такої інформації немає
Якщо щось дізнаюсь детальніше — зразу сюди повідомлю)


магистр

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 15:16  
kmysko видавництво хороше, перевірене вже)


магистр

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 15:23  

цитата Proud_wolf

Є підозра що це ці збірки http://fantlab.ru/work29087 + http://fantlab.ru/work29089


цілком можливо, що то вони і є


магистр

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 15:25  
Для тих, хто ще не в курсі
Перевиданий "Шукач" з новим логотипом видавництва.:-D
Вже в деяких книгарнях може бути.
До Форуму Видавців буде перевидано увесь цикл "Темна вежа" (так, і "Вовки Кальї" теж).



магистр

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 15:46  
alex2

цитата alex2

ні, не думайте, що я спирався на ваше повідомлення. Просто фраза з нього про російський переклад якраз нагадала мені про те, чого мені б не хотілося бачити в наших книгах.


І ще один срачь у трохи іншій гілці з трохи іншого приводу ;-)
А наразі — :beer:


₴₴₴
останні три сторінці гілки — хм Де б грошенят на всі цікавинки набрати. І що головніше — місце на полицях
–––
"через обрыв рвётся стая волков, вожаку вверяя душу..." (с) Кинчев. Жизнь струны


магистр

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 15:49  
За достовірними даними, нові видання Темної Вежі Кінга вже можна купити в Івано-Франківську;-)

UPD: є "Шукач", ""Загублена земля" і "Пісня Сюзанни"

UPD2: Шукач — 46грн, Пісня Сюзанни — 67 грн


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 16:58  

цитата kmysko

якось мало чув про видавництво


А там, між іншим, виходить чимало фантастики.

Принаймні один із перекладачів Бредбері -- точно із тих, хто працює тільки із оригіналом! ;)


магистр

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 20:23  

цитата Vladimir Puziy

виходить чимало фантастики

keep in mind
–––
Something is rotten in the state of Denmark


гранд-мастер

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 22:14  

цитата igordunets

За достовірними даними, нові видання Темної Вежі Кінга вже можна купити в Івано-Франківську;-)

мені вже kniging обіцяє привезти

цитата igordunets

Пісня Сюзанни — 67 грн

правда цю за 71, але без вартості доставки "Нової пошти"... Так що ціна дуже приваблива :-) Навіть у наших Харківських магазинах
–––
Out of the night that covers me, Black as the pit from pole to pole, I thank whatever gods may be For my unconquerable soul.


активист

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 22:42  

цитата alex2

Адже, якщо не помиляюся, існуючий переклад Бредбері українською здійснювався з російського перекладу.


Ви помиляєтеся. Всі переклади нові. Ті перекладачі, яких знаю особисто, і я сам, переклади робили з оригіналу. Те, що така підозра ходить про старі переклади Євгена Крижевича, ще не означає, що її варто екстраполювати на теперішню подію. Приходьте на презентацію на Форумі, зможете поставити питання перекладачам безпосередньо.


активист

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 22:44  

цитата alex2

Наче мені казали, що тут переклад з російського перекладу.
А щодо цих збірок нічого сказати не можу.


Давайте, поливайте гівном Володимира Митрофанова. Хоч би подивилися спочатку на його доробок, а вже потім звинувачували в усіх смертних гріхах... "Мені казали..." Хто вам казав? Експерт чи стандарти ОБС в дії?


философ

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 22:50  
querist Спокійно, без зайвих емоцій.
Але ваше заперечення змусило мене переглянути переписку, де мені наче казали про переклади. І от — виявилося все якраз навпаки, Митрофанов перекладав з оригіналу. Тому прошу вибачення за те повідомлення. Треба вже перевіряти свої спогади, старію...


активист

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 23:04  
alex2
Перепрошую за емоції. Просто надмір інфоприводів, які в укрнеті зчиняються винятково через неперевірені дані, дається взнаки.


философ

Ссылка на сообщение 28 августа 2015 г. 23:19  

цитата querist

Просто надмір інфоприводів, які в укрнеті зчиняються винятково через неперевірені дані

Що є, те є. Але це вже тема для зовсім іншої розмови...


философ

Ссылка на сообщение 29 августа 2015 г. 00:28  
Лайтове прев'ю на осінь. Все ж таки вона стукає в двері... З 15 вересня опублікую додаткову інформацію по збірнику, який вийде у вересні (в гіршому випадку у жовтні). Молоді автори хоррору будуть вдячні за підтримку і нових читачів. Прийшло дуже багато матеріалу. Навіть не думали, що в Україні стільки хоррор письменників. Ряд оповідань і справді тягнуть на статус — "Стівен Кінг сидить наляканий під ковдрою")))


активист

Ссылка на сообщение 29 августа 2015 г. 12:58  

цитата basf

Молоді автори хоррору...

Тільки врахуйте, пліз, що "хорор" українською має писатися з однією Р. А то не хочеться, щоб збірка вийшла з таким ляпом.


философ

Ссылка на сообщение 29 августа 2015 г. 13:09  
Не турбуйтесь. Такого "шедевру" як "Кладовище домашніх тварин" з "Воно" ми пропонувати не будемо.


магистр

Ссылка на сообщение 29 августа 2015 г. 16:39  
Блін, на Форум валізу для книг треба брати.
–––
Что было на месте Москвы в 1100 году?


магистр

Ссылка на сообщение 29 августа 2015 г. 18:02  
starik і валізу грошей :-)))
–––
Something is rotten in the state of Denmark
Страницы: 123...2627282930...114115116    🔍 поиск

Вы здесь: Форумы fantlab.ru > Форум «Издания, издательства, электронные книги» > Тема «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»

 
  Новое сообщение по теме «Украиноязычные издательства и периодика [укр.]»
Инструменты   
Сообщение:
 

Внимание! Чтобы общаться на форуме, Вам нужно пройти авторизацию:

   Авторизация

логин:
пароль:
регистрация | забыли пароль?



⇑ Наверх